درباره ما

شرکت تولیدی پوشاک روناک جین پیشرو یکی از بزرگترین شرکت های پوشاک مردانه در ایران است. مدیران این مجموعه از سال 1368 در تهران شروع به فعالیت در این صنف نموده اند. زمینه کاری اصلی آن ها تولید لباس مردانه است. این شرکت در تمام بازارهای داخلی شهرهای ایران حضوری فعال دارد. محصولات خود را در طیف وسیعی از جنس و رنگ تولید می کند تا نسبت به نیازهای مشتریان پاسخگو باشد. ما با استفاده از تکنولوژی مدرن صنعت پوشاک و به امید ایجاد دوستی طولانی مدت با مشتریانمان، مدل های جدیدی را هر فصل ارائه می دهیم و برای دستیابی به اهداف شرکت خود از نیروی کار، ماشین آلات، تجهیزات و محیط کار مناسب استفاده می کنیم.

ماموریت ما

شرکت تولیدی پوشاک روناک جین پیشرو از سال 1368 با یک ماموریت روشن و با قصد پوشاک جوانان به عنوان مشتری هدف شروع به کار کرد. مشتری در قلب کسب و کار منحصر به فرد ما است. رضایت مشتری و تداوم کیفیت ارزش اصلی شرکت ما است. هدف اصلی ما به دست آوردن رضایت مشتری از طریق ارتقاء مداوم کیفیت محصولات و خدمات ما است، به طوری که مشتریان خود به عنوان عامل افزایش سهم ما در بازار عمل می کنند. تقاضای مشتری نامحدود است و کیفیت بی پایان. مأموریت شرکت این است که وارد بازارهای جهانی شود و سهم منصفانه خود را از بازار پوشاک بین المللی به دست آورد.

our-mission

دیدگاههای ما

شرکت تولیدی پوشاک روناک جین پیشرو با مشتری خود هماهنگ بوده و همیشه پیگیر تکنولوژی های جدید، تغییرات اجتماعی و آخرین جریانات هنری است. جوانانی که یک حس لباس های روزانه رندمی را دارند، کسانیکه که با محیطشان هر روز درگیر می شوند، در محیط جامعه زندگی می کنند و با جامعه ارتباط دارند و می خواهند با هر چیزی که برای پوشیدن نیاز دارند، احساس خوبی داشته باشند. شرکت تولیدی پوشاک روناک جین پیشرو آخرین روند بین الملل مد را در اختیار شما قرار می دهد و آنها را با تغییراتی که در شبکه های اجتماعی دیده می شود، ترکیب می کند و آنها را با توجه به سبک خود تغییر می دهد و به راحتی، همیشه با بهترین قیمت ها و راحت برای پوشیدن لباس در اختیار شما قرار می دهد. تصمیمات موثر و به موقع سازمان بر اساس اطلاعات به دست آمده از بازار و نظرات مشتریان برداشته می شود. در واقع، خواسته ها و انتظارات مشتریان ما اساس اصلی برنامه فعالیت های ما را تشکیل می دهند. منابع مواد اولیه، خطوط تولید به طور مداوم به روز می شوند. تمام برنامه های ما در طراحی، تولید، توزیع و فروش در طرح ها و فروشگاه ها نیز منعکس شده است.